امروز چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶ شما در دانلود فیلم آموزش جنسی و زناشویی هستید.
به سایت دانلود فیلم آموزش جنسی و زناشویی خوش آمدید.

فواید بوسه در روابط زناشویی

فواید بوسیدن در روابط زناشویی زن و مرد

بوسه در روابط زناشویی

برای بالا بردن کیفیت روابط زناشویی خود بوسیدن همسر خود را حداقل روزی یک بار هیچوقت فراموش نکنید , بوسیدن فواید بسیار زیادی دارد که در ادامه به آنها اشاره خواهیم نمود .

فواید بوسه در روابط زناشویی

۱ . بوسه باعث ایجاد ترشح دو ماده اندورفین و اکسیتوسین می شود که به همین دلیل باعث می شود احساس شادمانی کنید , سبب میشود استرس شما را تا حد قابل توجهی کم کند به صورتی که انرژی مثبت بیشتری را تجربه خواهید نمود .

۲ . در قسمت لب ها عصب های خیلی بیشتری نسبت به سایر اعضای بدنتان وجود دارد که همین امر باعث میشود شما لذت زیادی را تجربه کنید

۳ . بوسه باعث کاهش وزن میشود , طوری که وقتی شما عمل بوسیدن را انجام میدهید متابولیسم بدنتان به شدت افزایش مییابد و باعث میشود مواد قندی در بدنتان با شدت بیشتری بسوزند .

۴ . بوسیدن باعث جلوگیری از خراب شدن دندانهایتان میشود , مشکلاتی مانند : پوسیدگی و غیره … به سراغتان نمیاید . بوسه بزاق دهان شما را زیاد میکند که همین مساله باعث جلوگیری از خراب شدن دندانهایتان میشود .

۵ . بوسه باعث افزایش اعتماد به نفس و عزت نفس میشود . در زمان بوشیدن شما حس خوبی پیدا میکنید این یعنی شما خوشحال هستید و وقتی خوشحالید احساس خوبی هم نسبت به خود دارید و این حالت باعث افزایش اعتماد و عزت نفس شما میشود .

۶ . بوسه باعث به تاخیر انداختن پیری میشود , وقتی شما عمل بوسه را انجام میدهید قدرت ماهیچه های چانه و فک حفظ میشود و به همین علت درصد ایجاد چروک در صورتتان کاهش می یابد .

فواید بوسه در روابط زناشویی

برچسب ها

مطالب مشابه

  1. فواید رابطه جنسی بر سلامتی بدن زن و مرد
  2. انتظارات و توقعات زنان از شوهر هنگام برقراری رابطه جنسی
  3. نشانه های خیانت زنان متاهل به همسرانشان مردان
  4. چگونگی ترغیب همسر جهت برقراری رابطه جنسی
  5.  نشانه های ارضا شدن در زنان و مردان چگونه است؟

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.

برچسب ها