امروز پنج شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷ شما در دانلود فیلم آموزش جنسی و زناشویی هستید.
به سایت دانلود فیلم آموزش جنسی و زناشویی خوش آمدید.

فواید بوسه در روابط زناشویی

فواید بوسیدن در روابط زناشویی زن و مرد

بوسه در روابط زناشویی

برای بالا بردن کیفیت روابط زناشویی خود بوسیدن همسر خود را حداقل روزی یک بار هیچوقت فراموش نکنید , بوسیدن فواید بسیار زیادی دارد که در ادامه به آنها اشاره خواهیم نمود .

فواید بوسه در روابط زناشویی

۱ . بوسه باعث ایجاد ترشح دو ماده اندورفین و اکسیتوسین می شود که به همین دلیل باعث می شود احساس شادمانی کنید , سبب میشود استرس شما را تا حد قابل توجهی کم کند به صورتی که انرژی مثبت بیشتری را تجربه خواهید نمود .

۲ . در قسمت لب ها عصب های خیلی بیشتری نسبت به سایر اعضای بدنتان وجود دارد که همین امر باعث میشود شما لذت زیادی را تجربه کنید

۳ . بوسه باعث کاهش وزن میشود , طوری که وقتی شما عمل بوسیدن را انجام میدهید متابولیسم بدنتان به شدت افزایش مییابد و باعث میشود مواد قندی در بدنتان با شدت بیشتری بسوزند .

۴ . بوسیدن باعث جلوگیری از خراب شدن دندانهایتان میشود , مشکلاتی مانند : پوسیدگی و غیره … به سراغتان نمیاید . بوسه بزاق دهان شما را زیاد میکند که همین مساله باعث جلوگیری از خراب شدن دندانهایتان میشود .

۵ . بوسه باعث افزایش اعتماد به نفس و عزت نفس میشود . در زمان بوشیدن شما حس خوبی پیدا میکنید این یعنی شما خوشحال هستید و وقتی خوشحالید احساس خوبی هم نسبت به خود دارید و این حالت باعث افزایش اعتماد و عزت نفس شما میشود .

۶ . بوسه باعث به تاخیر انداختن پیری میشود , وقتی شما عمل بوسه را انجام میدهید قدرت ماهیچه های چانه و فک حفظ میشود و به همین علت درصد ایجاد چروک در صورتتان کاهش می یابد .

فواید بوسه در روابط زناشویی

برچسب ها

مطالب مشابه

  1. مشاوره قبل از ازدواج رایگان
  2. اشتباهات جنسی زنان در رابطه زناشویی
  3. آموزش صحیح ارگاسم و به انزال رساندن زنان چیست ؟
  4. جملات تحریک کننده و عاشقانه برای زنان در رابطه زناشویی
  5. جلوگیری از زود انزالی و طولانی شدن ارگاسم مردان

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.

برچسب ها